Dostawa

Czym wysyłamy przesyłki?

Przesyłki wysyłane są kurierem GLS, DPD, FedEx lub przy wykorzystaniu usług pocztowych i firm spedycyjnych.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Paczki wysyłamy do wszystkich krajów UE, jednak w przypadku wysyłki zagranicznej konieczne jest dokonanie wpłaty przed wysyłką.

W jakich godzinach dostarczamy przesyłki?

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze, najczęściej w godzinach 8.00 – 18.00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz samego spedytora.

Czy kurier zadzwoni przed doręczeniem przesyłki?

W większości przypadków kurierzy dzwonią do odbiorców przesyłek, ale nie możemy tego zagwarantować. Kurier nie ma takiego obowiązku.

W jaki sposób mogę zapłacić za zamówienie?

W zdecydowanej większości przesyłki wysyłamy za pobraniem. Istnieje również możliwość zapłaty z góry poprzez przelew bankowy oraz PayPal.

Płatności

Jakie metody płatności akceptujemy?

Akceptujemy płatności z wykorzystaniem PayPal oraz tradycyjnego przelewu bankowego. Po otrzymaniu płatności wysyłamy Państwa produkty na wskazany adres.

Czy kupowanie w naszym sklepie jest bezpieczne?

Nasz sklep posiada odpowiednie zabezpieczenia. Korzystamy tylko ze sprawdzonych metod oraz pośredników płatności. Do sklepu mają dostęp tylko i wyłącznie pracownicy naszej firmy. Wszystkie dane Klientów są przechowywane zgodnie z zasadami RODO oraz nie są udostępniane nikomu z zewnątrz.

Zamówienia i Zwroty

Jak szybko realizujemy zamówienia?

Zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 10:00, wysyłamy zazwyczaj tego samego dnia. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy (sobota – niedziela, święta) wysyłane są pierwszego dnia roboczego, następującego po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. Deklarowany czas dostawy może się wydłużyć z powodu trudności skontaktowania się kuriera z klientem lub nieprzewidzianych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej, lub spedycyjnej.

Czy można odebrać części osobiście z siedziby firmy?

Oczywiście, jednak prosimy klientów o kontakt przed przyjazdem.

W jakim stanie są części sprzedawane przez nas?

W zdecydowanej większości są to części używane. Jeśli część jest uszkodzona lub naprawiana, to informujemy o tym w opisie oraz pokazujemy to na zdjęciach. Jeśli część jest nowa, również informujemy o tym w opisie.

Jaki jest czas na zwrot?

Zwrotów można dokonać w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Kto pokrywa koszty zwrotu?

Koszty zwrotu ponosi kupujący.

Jak otrzymać fakturę ?

Fakturę można otrzymać tylko i wyłącznie, gdy zaznaczymy w polu „Chcesz fakturę ?” opcje „Tak” przy składaniu zamówienia.

Aktualizuję…
  • Brak produktów w koszyku.